Tak takový sklad jste asi nikdy neviděli... Je nedaleko Prahy, nabízí 45 tisíc typů výrobků. Jestli ale čekáte potraviny nebo krabice s elektronikou, jste na omylu. Tady jde jen o sex! Stovky regálů jsou totiž zaplněny vibrátory všech velikostí, umělými vagínami, nafukovacími pannami i muži, ale také spoustou erotických "srandiček". A Blesk měl výjimečnou šanci se po soukromém objektu porozhlédnout... Leckterého muže by určitě potěšil například speciální adventní kalendář. Místo čokoládiček si z něj každý den vybalí drobnější erotickou "vychytávku" -například žertovný kondom, minivibrátor... Fantazie výrobců je ale nekonečná. O existenci mnoha věcí, které sklad ukrývá, tak nemá valná většina lidí ani potuchy. Ono taky nafukovacího "chlapa" za 200 tisíc si asi pořídí málokterá žena, i když jeho využití se nemusí nutně týkat jen sexu a erotiky. Například v Americe jej ženy vozí s sebou v autě jako spolujezdce, obzvláště v noci. Vypadá totiž natolik realisticky, že si na ně nikdo nedovolí. Při prohlídce skladu jsme objevili i několik vyloženě muzeálních kousků. Ty firma připravila pro společnost zabývající se prezentací historie erotiky. Výrobky třeba ze "supertvrdého" materiálu se ale těm dnešním podobají jen velmi okrajově. "Požádali nás, abychom připravili malou výstavu kuriozních věcí. Takže právě některé z těch historických výrobků bychom na ni použili. Sehnali jsme i několik věcí ze zahraničí," uvedl Milan Horáček ze společnosti Erotic City.