Majitelé evropského Disneylandu šílí. Internet obíhá ilegální videoklip, v němž si erotických hrátek užívají některé klasické postavičky Disneyho pohádek. Zatímco Goofy osahává ňadra myšce Minnie, myšák Mickey si užívá homosexuální styk se sněhulákem. Klípek má parodovat pohádkové hrdiny, ale představitelé zábavního parku zuří, protože postavičky v klipu po zákulisních radovánkách vycházejí ven mezi děti a tváří se opět seriózně. "Jsou to Disneyho postavičky v polohách, v jakých je nikdo nikdy neviděl. Goofy osahává prsa Minnie, ale nejhorší je gay scéna s Mickeym," tvrdil zaměstnanec parku britskému listu The Sun. Dvouminutový videoklip natočil někdo ze zaměstnanců Euro Disneylandu poblíž Paříže. "O tom klipu víme, byl pořízen v oblastech našeho parku, kam návštěvníci nemají přístup. Omlouváme se za pohoršení, které mohl způsobit. Provedli jsme opatření, díky nimž se nebudou podobné věci opakovat," tvrdí mluvčí Disneylandu.