Když se člověk dostane do postele hollywoodské krásky Jessiky Albové, rozhodně se nemůže považovat za jejího nového přítele. Hvězda filmu Sin City - město hříchu totiž miluje sex na jednu noc. Takže krátkodobé známosti poměrně bez problémů střídá jako spodní prádlo. "Prostě jsem jen chtěla poznat, jaké to je být s různými lidmi. Nemyslím si, že je dívka hned coura, když si užívá sex. Já bych mohla mít známost na jednu noc a jsem ten typ dívky, která nad tím ráno mávne rukou a řekne si: ´Musíš tady skutečně být?´ Nepotřebuji se mazlit a dělat všechny ty věci, protože vím, o co jde a nepotřebuji z toho dělat něco víc," vysvětlovala nejkrásnější hollywoodská dívka současnosti americké edici magazínu Cosmopolitan. Poměrně ráda se hlavní hrdinka snímku Fantastická čtyřka líbá s muži. Méně ráda už vzpomíná na svůj první polibek před kamerou. "Bylo mi dvanáct a musela jsem políbit toho týpka, co byl buran a nikdy si nečistil zuby. Potom, asi ve čtrnácti, jsem musela políbit chlapa, kterému bylo 32 nebo 33, a já si tehdy říkala: ´´!´ Nechtěla jsem to dělat," vzpomíná na své začátky hvězda, která se letos podle pánského magazínu FHM stala nejpřitažlivější ženou světa.