Pětadvacetiletá zpěvačka Natasha Bedingfieldová se během roku těší nejvíc na dovolenou. Během ní si totiž ráda užívala s neznámými muži. Letní lásky dodávaly mladé hvězdě pop music pracovní inspiraci na celý rok. "Měla jsem prázdninové románky. Taky jste je museli mít, ne? Potkala jsem skutečně sexy chlápka na pláží na Mallorce. Ale znáte to, že někteří lidé vypadají lépe na pláži než ve skutečném životě? Měla jsem ho moc ráda, ale potom se to pokazilo, když mě vzal večer ven, jeho oblečení bylo velmi nestylové. To by skutečně neklapalo. Nejsem tak malicherná, muži nemusejí být super vymódění nebo něco, ale on byl skutečně ošuntělý," přiznala zpěvačka v rozhovoru Celebs on Sunday. Na letní lásky si dnes ale Natasha musí nechat zajít chuť. Pro románek na dovolené by neměl pochopení její nový partner Matt Robinson.