Islandské falologické muzeum je jediným na světě, které je zcela zasvěceno penisu. Expozice v islandském Husaviku byla otevřena v roce 1974. Ačkoli zde mají na 245 pohlavních údů různých zvířat, chybí jim lidské exempláře. Kurátor muzea Sigurdur Hjatarson proto vyhlásil lov na mužské penisy. Mezi největšími penisy tam lze zhlédnout údy koní či velryb, nejmenší patří naopak křečkům či myším. Jenže v sekci mužství chybí materiál zcela. Hjatarson by rád shromáždil sbírku, která by prezentovala lidské penisy všech možných velikostí, tvarů a barev. "Řada lidí ze Spojeného království, Německa a Spojených států mě kontaktovala a nabídla mi v minulosti své penisy, ale žádný z nich nabídku nebral vážně," stěžoval si Hjatarson. Největším úlovkem by podle něj byl penis ruského kněze Grigorije Jefimoviče Rasputina, který měl jeden z největších mužských pohlavních údů na světě. Ten je vystaven v Ruském muzeu erotiky v Petrohradu. Penis v klidu dosahuje 29 centimetrů.