Vášniví milenci z anglického hrabství Southampton si místo žhavého sexu užili pěkný trapas. Během erotického dovádění totiž ztratili klíče od pout a museli na hasičskou stanici. Tam přitom byla pohotovost, takže se záchranou uvězněné Zoe Comaishové najednou chtělo pomáhat dvacet mužů ve službě. Všechno začalo v posteli, kde Stuart Fisher svou milenku spoutal. Jenže po úžasném sexu se po klíčích od zámku slehla země. Hodiny hledání nakonec skončily s vědomím, že budou muset zavolat odbornou pomoc. Tři přivolaní policisté si s pouty neporadili a dokázali pouze přeseknout řetěz, který spojoval ruce k sobě. Jenže okovy zůstaly na zápěstí. "Řekli nám, že budeme muset jet k hasičům. Zoe se styděla. Všichni se smáli a přáli nám hodně štěstí," vyprávěl čtyřiatřicetiletý zvukař. Na stanici v Hants je přivítala dvacítka bodře naladěných hasičů, kteří zrovna měli pohotovost. Jakmile uviděli půvabnou ženu s okovy na rukou, všichni chtěli zachraňovat. "Nikdy v životě jsem nebyla tak rudá," přiznává dnes prodavačka Zoe. "Přála si propadnout se do země. Kluci se nakonec pohádali, kdo jí ta pouta rozstřihne. Stačilo pár střihů a byla volná," tvrdí jeden z hantských hasičů. "Chtěli jsme si jen trochu okořenit sex, ale neplánovali jsme do toho tři policisty a dvacet hasičů," smál se nakonec Stuart.