Také vám někdy vrtá hlavou, proč vás partner či partnerka nedokážou pochopit, i kdybyste se na hlavu stavěli? Stává se vám, že vás váš miláček občas přivede k šílenství? Pokud ano, nejste v tom sami! Chcete-li žít s partnerem v harmonickém vztahu, doporučujeme vám poslechnout rady manželských psychologů: Alespoň občas ve vypjatých situacích ztlumte emoce a zkuste se na celou situaci podívat z pohledu svého protějšku. Možná, že si tak ušetříte spoustu hádek, které by stejně nic nevyřešily, protože muži a ženy zkrátka vidí mnohé problémy jinak. Abychom vám 'vcítění se' do toho druhého trošku usnadnili, přináší Blesk mužský i ženský žebříček zdánlivých maličkostí, které však dokážou jít pořádně na nervy a v průběhu času narůst do netušených rozměrů. Ženám na mužích nejvíce vadí: * Stále pohazují použité ponožky a další součásti oblečení po celém bytě, i když jsme jim už nejméně stokrát vysvětlily, k čemu slouží koš na špinavé prádlo. l Pokud nejdou do práce nebo nemají nějakou schůzku, odmítají se holit. * Snad nikdy se nenaučí sklápět prkénko na záchodě. l S oblibou zapomínají na výročí svatby, často i na data narozenin a svátků. * Nikdy je nenapadne přinést jen tak květiny. Pokud se to stane, je jasné, že se cítí provinile. * Nemají rádi naši matku a nesnášejí naše nejlepší kamarádky. * Všechno dělají na poslední chvíli a pamatují si jen to, co se jim hodí. * Ve společnosti vyprávějí nemožné vtipy a ještě se jim sami nejvíc smějí. Mužům na ženách nejvíce vadí: * Dokážou celé hodiny klábosit po telefonu, a to zpravidla o úplných hloupostech. * I když mají plné skříně oblečení, stále nemají co na sebe. * Nezajímá je naše práce, zato stav finančního konta ano. * Utrácejí příliš mnoho peněz za kosmetiku a další zbytečnosti. * Holí si nohy naší žiletkou. * Po milování se ptají: "Na co myslíš?" * Naše soukromé problémy konzultují bez našeho vědomí s kamarádkami a kolegyněmi v práci. * Na oslavách nám neustále připomínají, že bychom neměli tolik pít. * Na dovolenou si s sebou berou nejméně třikrát tolik věcí, než nakonec doopravdy potřebují. Příští rok se z toho však nikdy nepoučí.


Partnerský slovníček Blesku Rozumíte opačnému pohlaví? Když žena řekne: Nemám co na sebe... Znamená to: Dej mi peníze na nové šaty. Když žena řekne: Já jsem tak tlustá... Znamená to: Okamžitě odpověz, že to není pravda a že se ti líbím! Když žena řekne: Ta tvoje nová kolegyně je docela hezká... Znamená to: Musím si na tebe dávat větší pozor! Když žena řekne: Jednou bych chtěla velkou rodinu... Znamená to: Pozor, vysazuji antikoncepci! Když žena řekne: Ty jsi ten nejlepší chlap na světě! Znamená to: Doufám, že budeš mýt nádobí i nadále... Když žena řekne: Chápu, že dnes musíš zůstat déle v práci a odkládáš naši schůzku... Znamená to: Nejspíš probrečím celý večer, jen tak ti to neodpustím.
Když muž řekne: Chtěl bych s tebou strávit příjemný večer. Znamená to: Dal bych si dobrou večeři a ještě lepší sex. Když muž řekne: Někdy ti zavolám. Znamená to: Už se neozvu. Když muž řekne: Miluji tě. Znamená to: Chci s tebou co nejrychleji hupsnout do postele. Když muž řekne: Jsi skvělá žena, nezasloužím si tě. Znamená to: Končím s tebou! Když muž řekne: Tak zle mi snad ještě nikdy nebylo! Znamená to: Hned o mě začni pečovat, umírám! (Ve skutečnosti má asi trochu rýmu, ovšem nikdy to nezlehčujte!) Když muž řekne: Ty jsi ta nejlepší ženská ze všech! Znamená to: Doufám, že mě pustíš v sobotu na fotbal a na pivo.