Britská modelka Katie Pricová alias Jordan odletěla do Los Angeles, aby si tady před svátky nechala zmenšit ňadra. Jenže po odchodu z kliniky se jí podlomila kolena a prsatá blondýna se zřítila ze schodů. Musela být převezena na jednotku intenzivní péče, kde se zotavuje ze zranění. Její mluvčí zatím mlží. Devětadvacetiletá matka tří dětí odletěla do Ameriky před pár dny. Chtěla si nechat vyspravit vnady poškozené trojnásobným těhotenstvím. Po operaci jí však osud nastavil nohu a ona zakopla a po hlavě se zřítila ze schodů. "Přichází mi stále mnoho zpráv, v nichž se lidé ptají, zda je Katie v pořádku po pádu z těch schodů. Podle toho, co jsme se dozvěděli, tak chodí, ačkoli si v určitou chvíli myslela, že má zlomené obě nohy," uvedl krátce modelčin mluvčí na jejím profilu MySpace. Manžel Peter Andre byl s Jordan v Los Angeles také, ale musel se vrátit do Londýna za dětmi Harveym, Juniorem a Princess Tiaamii. Zda se k nim matka připojí ještě do Vánoc není zatím jasné.