Kdo má více sexu? Eva Longria, nebo její zoufalá manželka Gabrielle Sollis MUŽI - Po dvou letech manželství opustila Eva svého hereckého kolegu Tylera Christophera. Důvod rozchodu: chronická nevěra! Od roku 2007 je vdaná s basketbalovou hvězdou Tonym Parkerem. - Modelka Gabrielle se provdala za podnikatele Carlose Solise, který si její lásku kupoval drahými dárky. Během manželství a po něm měla milostné aféry, v současnosti je vdaná za Victora Langa. EROTIKA - Eva svou sexualitu plně prožívá. A stojí si za tvrzením, že nejlepší sex má se svým vibrátorem "Pocket Rocket". A tak nedávno vyrazila se svou přítelkyní Victorií Beckham (33) na nákupy do sexshopů v Los Angeles. Victoria: "Nic jsme nevynechaly!" - Horký románek se zahradníkem Johnem (Jesse Metcalfe, 29) začal proto, že Gabrielle znudil sex s jejím mužem. Pozdější dobrodružství nesloužila ani tak sexuálnímu uspokojení jako cíli stát se nejžádanější ženou ve Wisteria Lane. VYZAŘOVÁNÍ - Sportovní střela: Jedno, jestli tanec, plážový volejbal nebo kondiční běh - Eva LongoriaParker je pohybem posedlá, protože tím vyrovnává pracovní stres. Není divu, že její tělo je tak dokonalé... - Poklidný ďáblík: Když Gabrielle seká trávník v koktejlových šatech, jde o pouhé alibi. Svůj sex-appeal podtrhuje odvážnými hadříky, které si kupuje za peníze svých mužů. VÝSLEDEK - Eva má každopádně lepší sex. Protože ten, kdo otevřeně vyjadřuje svá přání a stojí si za svou sexualitou, si také užívá své erotické prožitky. Eva otevřeně prohlašuje: "Nejlepší sex mám se svým vibrátorem..." - Pro Gabrielle je sex v prvé řadě účelový - díky němu nabývá sebevědomí. Je tedy jasné, že tělesnou blízkost nedokáže nikdy prožít tak naplno jako Eva. Jak sama říká: "Proč je sex s bohatými muži tak nezábavný?"