Čtyřiadvacetiletý britský kuchař dlouho nezapomene na včerejší den. U soudu musel vypovídat o měsíc starém případu, kdy byl přistižen při sexu s koněm. Ženatý Tuncay Ozcan byl přistižen při souloži s koněm náhodným chodcem, který byl pozdě večer venčit psa. Zpanikařil, nechal na místě oblečení včetně bundy s peněženkou a doklady v kapse a utíkal nahý domů. Doma manželce tvrdil, že byl přepaden a při rvačce přišel o všechno oblečení. Vystrašená žena zavolala okamžitě policii. Vyšetřovatelé jeho historce moc nevěřili. Když vyslechli svědka, který nalezl Ozcanovy doklady, bylo jim všechno jasné. U včerejšího soudu se obviněný muž naprosto zhroutil. Sex s koněm ho prý stál manželství. Žena se s ním poté, co se vše provalilo, okamžitě rozvedla. Zvrácený kuchař nakonec vyvázl téměř bez trestu. Pouze bude muset jeden rok docházet na psychiatrii, kde se ho doktoři pokusí jeho netradičního "koníčka" zbavit.