Jenže seriálová hvězda odmítá, že by devatenáctileté zajíčky vyhledávala. "Nejsem na zajíce, prostě ho miluju," zlobí se T. R.

Mark Cornelson učaroval Knightovi letos v únoru a podle hercových přátel jsou oba do sebe šíleně zamilovaní. Jenže kvůli značnému věkovému rozdílu je neustále někdo slovně šikanuje. Přitom v Hollywoodu se nejedná o nic neobvyklého. Například Demi Moorová má manžela (Ashton Kutcher) mladšího o patnáct let a Harrison Ford partnerku (Calistu Flockhartovou) dokonce o 22 let.

"Lidé pořád kvůli tomu trochu zírají, ale my se prostě milujeme. Je to okouzlující chlap. Miluju, když můžu být s ním. Miluju, co společně sdílíme," vyprávěl zamilovaně T. R. Knight v rozhovoru s magazínem People.

Zatím o svatbě neuvažují, přestože nedávno Nejvyšší soud v Kalifornii povolil sňatky homosexuálů. Herec ovšem věří, že mu s devatenáctiletým mladíkem vztah vydrží dlouho.

"Známe se teprve šest měsíců, takže si myslím, že je trochu předčasné uvažovat o manželství. Nemyslím si ale, že by člověk randil s někým, s kým by neviděl společnou budoucnost," dodal seriálový chirurg.