Co se ovšem Wiroji Banlenovi přesně stalo, není vůbec jasné. Ohledání zatím prokázalo, že mrtvý s hadem musel bojovat.

Proč ležel s hadem v rukou u cesty a měl na penisu navlečený kondom a stažené kalhoty, nikdo netuší. Možná se pokoušel o nějakou bizarní sexuální praktiku, která mu nevyšla, nebo ho had překvapil ve chvíli, kdy se v přírodě snažil masturbovat.

Policie spekuluje, že kobra Banlena překvapila, když si sundal kalhoty a nasadil kondom. Had musel zaútočit před vyvrcholením, protože v kondomu nebylo objeveno sperma.

Po uštknutí do pravé nohy se zřejmě muž rozhodl k protiútoku, kobru chytil do rukou a snažil se ji pokousat. Jenže had ho kousl ještě do tváře. Na následky otravy pak muž na místě zemřel, had jeho odvetné pokousání rovněž nepřežil.

Bližší informace snad nabídne pitva. Nebo je možné, že mužovo tajemství zůstane skryto navždy.