Takže popadněte svoji drahou polovičku za ruku a přesvědčte se! Tady jsou typická pražská místa lásky...

ZOO
Do zoologické zahrady vyrazili i Jana (20) s Eduardem (21) z Banské Bystrice. "Studuji v Praze a ještě nikdy jsem tady v zoo nebyla," odpověděla Jana na otázku, proč si jako místo schůzky vybrali zrovna toto místo

PLÁŽ
Jistou odvahu vyžaduje rande na pláži. Kdo by ale nepřekonal svoji stydlivost za cenu spatření postavy své vyvolené? Jitka (17) a Michal (19) se ale znají déle a do areálu Žlutých lázní vyrazili po škole. "Je to ideální místo na relaxaci." potvrdili.

PETŘÍN
Mezi osvědčenou klasiku patří romantický Petřín. Společně trávit čas sem chodí nespočet párů, mezi nimi i Tereza (17) s Josefem (21) z Prahy. Chodí sem často. "Je to tu mezi lidmi, a přece jsme tu sami." usmívá se Tereza.

3 fotografie

Další tipy na randění

Klasická
Vyšehradská skála
Park Stromovka
Karlův most
Botanická zahrada
Kino

Adrenalinová
Bobová dráha na Proseku
Motokáry v Jinonicích
Aquapark Čestlice
Horská dráha na Výstavišti
Horolezecká stěna

Výzva Blesku! Máte v Praze oblíbené místo na rande, které byste doporučili také ostatním? Neváhejte a podělte se. Náměty i fotografi e zasílejte na tip@blesk.cz.