Správný veřejný dům by měl mít otevřeno sedm dní v týdnu, 24 hodin denně. Tak tomu samozřejmě často bývá. Málokdy se stane, že by byly všechny zaměstnankyně natolik unavené, aby nemohly vykonávat své povolání. Ale stalo se. Jeden australský veřejný dům musel být po návštěvě několika desítek náruživých amerických námořníků uzavřen. Za osmiletou existenci pánského klubu k tomu došlo teprve potřetí. Od momentu, kdy před třemi dny přistály v australském Perthu americké válečné lodě, registroval bordel Langtrees přes 580 rezervací. Majitelka klubu Mary-Anne Kenworthy soudí, že námořníci byli psychicky vyčerpáni po absolvování náročných vojenských operací v Afghánistánu a potřebovali odreagování. Jejich náruživosti jen přispěla dlouhá sexuální abstinence. "Vyčerpali všechny moje pracovnice natolik, že jsem musela klub dočasně uzavřít. Nemohla bych si dovolit riskovat dobrou pověst svého podniku. Vždycky jsem nabízela perfektní služby a nemůžu připustit, aby moje dívky odváděly špatně vykonanou práci jenom proto, že jsou unavené. Bylo by to, jako kdybych chtěla prodat hamburgery a měla tuhé žemle. Prostě když už si u nás někdo zaplatí, dostane za své peníze prvotřídní servis." I tak si dívky díky námořníkům přišly na pěkné peníze. Jen, co se zotaví ze svého vyčerpání, určitě ještě pěkné sumy zinkasují. Podle informací deníku The West Australian musel být klub Langtrees naposledy uzavřen po oslavách příchodu roku 2000.