Dva mladí Francouzi měli jednoduše naspěch. Vzrušení bylo silnější než stud. Nemohli se dočkat, až si užijí vytouženého sexu. Díky nim mohli kolem projíždějící řidiči shlédnout ve tři hodiny ráno na dálnici jižně od Lyonu divokou sexuální show. Zadarmo. 24letý Francouz a jeho o dva roky mladší milenka zaparkovali svůj vůz v nouzovém odstavném pruhu, přeběhli dva jízdní pruhy a na středním pruhu dálnici se na sebe nedočkavě vrhli. V rychlosti ze sebe shodili oblečení a s hlasitým sténáním se začali oddávat sexuálním hrátkám, přičemž je bez ustání osvětlovaly reflektory projíždějících vozů. Zatímco někteří zpomalili a se zájmem zábavné erotické live show přihlíželi, našlo se i několik moralistů, kteří ihned informovali policii. I policisté si užili pohled na neobvyklou podívanou. Když totiž dorazili na místo "činu", byl milostný páreček stále ještě v nejlepším. Jejich počínání už začínalo být pomalu nebezpečné, mladík zapomněl na pravidla bezpečnosti, natáhl se a nohama dosáhl až do jízdního pruhu. Policisté žhavou milostnou hru taktně přerušili, vášnivé milence zabalili do dek a odvezli na policejní stanici. Za přestupek je zřejmě nemine pokuta. Ne snad kvůli milostné scéně ve světle reflektorů, spíš kvůli nedovolenému parkování v nouzovém odstavném pruhu.