V jednom hongkongském parku proto strčil svůj penis do díry v sedáku a vzrušil se. Jenže v tu chvíli se jeho penis v otvoru zasekl a muž ho nebyl schopen vytáhnout. Erekce trvala ještě čtyři další hodiny, kdy s ní zápasili lékaři.

Nakonec musel být Le Sing odvezen do nemocnice i s lavičkou, kterou policie nařídila odřezat. Muži totiž k ochabnutí penisu nepomohla ani ta skutečnost, že mu lékaři pustili žilou. A v nemocnici pak ještě další tři hodiny s jeho erekcí zápasili. Nakonec se podařilo úd bez poškození vyprostit.

Kdyby podle lékařů zůstal penis v otvoru ještě další hodinu, museli by muži úd zřejmě amputovat.

Případů bizarních sexuálních praktik v poslední době přibývá. Zvláště osamělí lidé mající problémy navázat kontakt s jinými lidmi se uchylují k souloži s neživými předměty. Za poslední rok se psalo o sexu s auty i osobním bicyklem.