Fotografie roztouženého muže oblečeného do mikiny Nike a mladé ženy se objevila na sociální síti Twitter. Milenci podle všeho pocházejí z běloruského města Minsk. Snímek vznikl v brzkých ranních hodinách, kdy podle serveru Mirror spící obyvatele probudilo hlasité sténání.

Z nedočkavých milenců si teď střílí internet. „Prostě to udělej,“ zní jeden z komentářů narážející na mužovu mikinu Nike. „Nikdy nevíš, kdy tě láska a vášeň zasáhnou,“ píše další.

Internet si sice z nedočkavců tropí srandičky, ovšem, milence žádná sranda nečeká. Budou-li totiž odhaleni, hrozí jim vysoká pokuta z výtržnictví.

Tohle není rozhodně první případ, kdy byli milenci přistiženi při činu! Pár středního věku si to rozdával v portugalském parku na zelené trávě, a to navzdory tomu, že vedle nich byla malá dcerka. Tento pár nejen, že lidé fotografovali, nýbrž i natočili na kameru!

Video
délka: 11:23.85

Pár se oddával sexu v parku! Vedle malé dcery, která se dívala! YouTube

Přistižen při činu byl i starší byznysmen, který se nechal orálně uspokojovat dvěma milenkami na balkóně hotelu, netušíc, že se stane hitem internetu.

Video
délka: 00:24.68

Staršího muže načapali na balkoně, jak ho orálně uspokojují dvě milenky. Youtube.com

 

Fotogalerie
15 fotografií