Po internetu se šíří video z bizarní silniční kontroly na Slovensku. Zachycuje policisty, kteří chtěli po řidičce doklady a dechovou zkoušku. Ta to ale odmítla a mužům zákona ukázala víc, než chtěli.

„Hlídka Krajského dopravního inspektorátu Krajského ředitelství PS v Bratislavě provedla dne 29. března 2016 kontrolu vozidla na parkovišti obchodního domu na Bajkalské ulici. Důvodem kontroly bylo parkování auta na vyhrazeném místě, přičemž auto nebylo pro toto parkování určené,“ popsal serveru Pluska.sk bratislavský krajský policejní mluvčí Michal Szeiff.

Jenže řidička na výzvy policistů nereagovala a namísto toho stáhla kalhoty a ukázala jim svého »bobra«! Jelikož došlo ze strany řidičky ke spáchání přestupku na úseku bezpečnosti a plynulosti v silničním provozu, hlídka v souladu se zákonem přestupek zdokumentovala a postoupila na správní řízení,“ doplnil Szeiff.

Video a fotografie nejsou vhodné pro osoby mladší 18 let!

VIDEO (18+): Řidička ukázala policistům namísto dokladů své přirození YouTube