Samozahřívací produkty Tourmalin akcelerují teplo absorbované z těla, zahřívají místo aplikace, zvyšují cirkulaci krevních toků, mají blahodárné účinky na zvýšení buněčného metabolismu, přináší úlevu, rychle zahřejí, uvolní svaly. Jsou ideální pro vyhřívání kloubů, což zejména v zimě velmi oceníte.

Samozahřívací ortéza na rameno s Turmalinem
Autor: netmedik.cz
Produkty TOURMALIN mají léčivý vliv na organismus. Jejich dlouhovlnné infračervené záření blahodárně působí na bolesti v oblasti bederní páteře, ideální jsou i pro oblast krční páteře a kolena. Vytváří záporné ionty a magnetické pole, které pronikají do hloubky a ničí aktivní radikály a jiné škodlivé látky

Jaké zdravotní problémy pomůže Tourmalin vyléčit? 

Samozahřívací produkty Tourmalin vám pomohu od bolesti v hrudní oblasti páteře, v oblasti pánve, při bolesti ve svalech, u ischias

Samozahřívací ponožky s Tourmalinem
Autor: netmedik.cz
a neuralgie. Odstraňují pocit chladu v oblasti bederních svalů, necitlivost a třes prstů dolních končetin, pomáhají i při otocích dolních končetin.
Pomáhají také léčit osteoporózu,  poruchy funkce břišních orgánů, orgánů pánve, gynekologických potížích, při nedostatečné nebo pomalé krevní cirkulaci. Uvolňují také  nervní napětí a pomohou vám odstranit stress i únavu.

Fotogalerie
4 fotografie