Visí nad vámi jako Damoklův meč výročí, narozeniny nebo jiná okázalá příležitost, při které se čeká, že se jako dárce ukážete? Sázet na vůně je jako ruská ruleta. U oblečení je to o to horší, o kolik se netrefíte ve velikosti.  Buď dáváte najevo, že je tlustá, nebo si jí dost nevšímáte. Sázkou na jistotu je pěkná a nadčasová kabelka, nejlépe z kůže. Ta dokáže uchvátit každou ženu, protože se vždycky najde nějaká příležitost nebo outfit, jak ji využít.

Jak poznat skutečně dámský model?

Nejlepší je sáhnout po skutečně dámském modelu. Jak vypadá? Je to větší kabelka se středně dlouhými uchy, která se elegantně nosí zavěšená na předloktí. Messenger s dlouhým popruhem se dá sice prakticky pověsit  křížmo a dost se do něj vejde, ale čas o d času chce být i ta nejsportovnější žena za pravou dámu. Takže se nemůžete zmýlit. Moderní dámské modely mají navíc i dlouhý popruh, takže se dají pohodlně nosit na rameni.

Trefou do černého je pak kabelka v nějaké moderní barvě a z pravé kůže, která při dobré péči vydrží stejně krásná dlouhá léta. Takový nákup vás rozhodně nezruinuje, když ji koupíte za zlomkové akční ceny prostřednictvím e-shopu, jako je například Itálie do skříně.cz. Doprava je navíc zdarma!