Dříve si nedoslýchaví lidé pomáhali pomůckou, podobající se trychtýři. Ne každý je ovšem svůj handicap ochotný otevřeně přiznat. Moderní naslouchadla na to ale pamatují: Jsou navržena tak, že si jich nikdo na první pohled ani nevšimne a váš blízký přitom opět slyší jak ten rys. Nejlevněji pořídíte naslouchadlo, pokud ho objednáte na stránkách www.netmedik.cz. Najdete tu široký výběr nejrůznějších modelů,

Dnešní bezdrátová naslouchadla - buď za ucho, či přímo mini do ucha, lze i pohodlně nabíjet!
Dnešní bezdrátová naslouchadla - buď za ucho, či přímo mini do ucha, lze i pohodlně nabíjet!
Autor: Netmedik.cz

Mini naslouchadla: Za ucho, do ucha, drátové i bezdrátové


Mini ušní naslouchadlo AMPLIFIER CLASSIC je naslouchací zařízení určené pro osoby sníženou schopností sluchu. Má v sobě zabudovaný mikrofon, který přijímá zvuky z okolí. Naslouchadlo má tělovou barvu, proto je při běžném pohledu málo patrné.  Přijímané zvuky z okolí jsou zesíleny a vysílány do ucha uživatele. Naslouchadlo  můžete používat uvnitř i venku. Zesilovač je zabudován do části, která je skryta za uchem. S mikrofonem je spojena částí, která zároveň slouží k jeho fixaci za ucho.

Fotogalerie
4 fotografie


HEARING-AID A3
je vysoce kvalitní naslouchadlo pro nedoslýchavé, či kvalitní odposlech. Toto naslouchadlo nabízí perfektní provedení, desing, které se snoubí s vysoce kvalitním zvukem. Speciální filtr zabraňuje výskytu nežádoucího šumu způsobeném větrem, hlukem apod. Naslouchadlo je nabíjecí, vydrží Vám tedy velmi dlouho !
Pomocí klipu (kolíčku) jej lze snadno připnout na oděv. Naslouchadlo nabízí velice sofistikovaný design, praktické a nenápadné používání a snadnou manipulaci.