Odborná porota dále vybrala jako druhou nejkrásnější Dominiku Hájkovou (16) a třetí Karolínu Křenovou (16). Všechny tři dívky se můžou těšit na pohádkové výhry.

Výhry, které čekají na vítězky

1. místo – zájezd v hodnotě 30 000 Kč, kosmetický balíček, využití tváře Blesk Dívky léta 2010 pro promo akce a focení v deníku Blesk v roce 2010 + možnost účasti (při splnění podmínek) v semifinále soutěže Česká Miss

2. místo – zájezd v hodnotě 15 000 Kč, kosmetický balíček, využití tváře Blesk Dívky léta 2010 pro promo akce a focení v deníku Blesk v roce 2010 + možnost účasti (při splnění podmínek) v semifinále soutěže Česká Miss

3. místo – poukaz na zboží v hodnotě 5000 Kč, kosmetický balíček, využití tváře Blesk Dívky léta 2010 pro promo akce a focení v deníku Blesk v roce 2010 + účasti možnost (při splnění podmínek) v semifinále soutěže Česká Miss

Takhle se dívky na finálový večer připravovaly

Video
délka: 00:57.13

Finalistky soutěže Dívka Blesku 2010 pózovaly fotografům blesk.cz

Desítka krásných dívek se na finálový večer připravovala ve fotoateliéru Studio 55. Pro mnohé to byla úplně první zkušenost s profesionálním fotografem. Napjatou atmosféru zlehčovaly konverzací. Řeč přišla i na boubelku Lucku Špačkovou. Holkám bylo líto, že se do TOP 10 nedostala.

I přes náročnost nebyla dívka, které by se zkušenost s profesionálním fotografem nelíbila. Ta nejdůležitější část večera, vyhlášení tří nejkrásnějších dívek léta, však holky teprve čekala.

Fotogalerie
9 fotografií

Poroty byly dvě

Porota, která hodnotila dívky celý den, se skládala ze dvou částí. Jednu tvořili zástupci České Miss, druhou módní redaktorka Františka Čížková, šéfredaktor Blesk.cz Ivan Hamšík a šéfredaktor deníku Blesk Vladimír Mužík.

Zkrášlily je profesionálky

O finalistky soutěže se staraly profesionální kadeřnice a vizážistky. S líčením a účesy to však nepřeháněly. Chtěly totiž, aby dívky vypadaly na fotografiích přirozeně. „Snažily jsme se, aby byly vlasy v pohybu. Také jsme se zaměřily na to, aby jejich vzhled byl dívčí a nevypadaly jako paní,“ řekla Míša Řasová, kadeřnice ze studia Bomton.

Nejerotičtější Dívka léta 2010

Titul nejerotičtější Dívka léta 2010 získala už v úterý Klára Riznerová, která se už nemůže dočkat své ceny - exkluzivní sérii fotografií od profesionálního fotografa a art direktora deníku Blesk Filipa Matušinského.