Tady je trojice dívek, které se přihlásily jako první:

Nejrychlejší byla Tereza Králová (16), která se do soutěže Dívka léta 2013 zaregistrovala jako první. Usměvavá blondýnka z Děčína se učí být dokonalou servírkou, ale je to sebevědomá a cílevědomá dívka, která by v budoucnu chtěla být fotomodelkou.

Osmnáctiletá Simona Vítková z Oseku je zatím ještě školou povinná, v životě by chtěla být lékařkou, proto studuje střední zdravotnickou školu. Ruku na srdce – kterému pánovi by se nelíbilo, kdyby na něj v ordinaci čekala takováhle sexy doktorka?

Dvacetiletá Tereza Zemanová z Ivančic vsadila na letní sporty a poslala fotku z hřiště na beach volejbal. Taky na které sportovkyně se pánům kouká lépe než na ty, které se válí v plavkách v písku. Tereza, ač studuje Informační služby a knihovnictví, by chtěla být módní návrhářkou. Splní se jí sen?

Dejte si záležet!

Internetové hlasování sice začíná až 6. srpna, ale do té doby máte čas na to, abyste si doplnily údaje ve svém profilu, nahrály další fotografie a měly tak větší šanci na to, to, abyste se pánům zalíbily a urvaly co nejvíce hlasů pro sebe!

A nezapomeňte! Aby byla vaše registrace úspěšná, je potřeba poslat správnou fotku a řádně vyplnit svůj profil. Zbytek už je na vás. Čím lépe profil vyplníte a čím více sexy fotku pošlete, tím máte větší šanci na úspěch! Takže hurá do toho, těšíme se na nové fotky!

Dívka léta 2013 přehledně:

O to větší motivace! Deník Blesk po celou dobu soutěže každý den otiskne 3 vybrané dívky.

- Zúčastnit se můžou dívky z celé republiky ve věku od 16 do 26 let.

- Soutěž startuje dnes ve 12:00, posílat fotky můžete do 19. srpna

- Internetové hlasování bude od 6. srpna do 19. srpna

- Krajské SMS hlasování bude od 20. srpna do 28. srpna

- Republikové SMS hlasování od 29. srpna do 5. září

- Vyhodnocení soutěže 13. září

Soutěží se dohromady o 60 tisíc! Dívka na prvním místě získá 30 tisíc, na druhém 20 a na třetím 10 tisíc! Zároveň s vítězkou nafotí sexy fotky hvězdný fotograf Blesku Jan Tůma, který fotil i Terezu Šauerovou.

V profilu je potřeba vyplnit svoje nacionále (Jméno, věk, telefon, adresa) a odpovědi na otázky a něco o sobě. A to vše pravdivě a poctivě. Samozřejmě bez hrubek, a abyste zaujaly. To už vám ale poradila Tereza

Pravidla, více informací, rady, tipy, fotky a celou soutěž najdete na www.divkaleta.cz.