Usměvavá blondýnka Tereza Šauerová se z Dívky léta vyšvihla až na titulní stranu pánského časopisu Playboy. „Nikdo mi cestičku nevyšlapal, šla jsem si za svým. Cesta byla trnitá, ale nese to ovoce. Prostě se nenechte odradit prvním neúspěchem,“ popisuje cestu k úspěchu skromná Tereza.

Pár další tipů by vám mělo zvýšit šance na úspěch. „Když to shrnu, letošním holkám bych poradila několik věcí: Buďte své, nepište přeslazené řečičky či dlouhé příběhy, odhalte něco málo ze svého nitra, ale ne vše, ať vám zůstane nějaké eso v rukávu, nebojte se o sobě dát vědět a ukázat se,“ radí blondýnka.

A jak se Tereza dostala do Playboye? „Řekla jsem si, že za pokus nic nedám, tak jsem do redakce poslala fotky.“ A pak šlo ráz na ráz. Několikrát dělala zajíčka Playboye, pak jí oslovili s nabídkou nafocení titulky. A na tu kývla.

Dívka léta 2013 přehledně:

O to větší motivace! Deník Blesk po celou dobu soutěže každý den otiskne 3 vybrané dívky.

- Zúčastnit se můžou dívky z celé republiky ve věku od 16 do 26 let.

- Soutěž startuje dnes ve 12:00, posílat fotky můžete do 19. srpna

- Internetové hlasování bude od 6. srpna do 19. srpna

- Krajské SMS hlasování bude od 20. srpna do 28. srpna

- Republikové SMS hlasování od 29. srpna do 5. září

- Vyhodnocení soutěže 13. září

Soutěží se dohromady o 60 tisíc! Dívka na prvním místě získá 30 tisíc, na druhém 20 a na třetím 10 tisíc! Zároveň s vítězkou nafotí sexy fotky hvězdný fotograf Blesku Jan Tůma, který fotil i Terezu Šauerovou.

V profilu je potřeba vyplnit svoje nacionále (Jméno, věk, telefon, adresa) a odpovědi na otázky a něco o sobě. A to vše pravdivě a poctivě. Samozřejmě bez hrubek, a abyste zaujaly. To už vám ale poradila Tereza

Pravidla, více informací, rady, tipy, fotky a celou soutěž najdete na www.divkaleta.cz.

Fotogalerie
41 fotografií