Každý den vám přinášíme v deníku Blesk a na internetových stránkách Blesk.cz vždy tři dívky. Chcete být mezi nimi a mít větší šanci na úspěch? Zaregistrujte se, pošlete sexy fotku a úspěch můžete mít v kapse!

Sluníčko paří, dny jsou teplé a každý se rád zchladí nějakým pivem nebo limonádou na zahrádce v hospodě. Nechali byste se obsloužit sexy barmankou Radkou Skalníkovou (26) z Brna? Jestli ano, připravte si rovnou nějakou dobrou hlášku, a když budete mít štěstí, třeba dostanete malé pivo zadarmo.

Muži jsou od přírody lovci a jako lovci by si měli umět obstarat v divoké přírodě potravu. Ale co by asi dělali, kdyby v močálu potkali místo krokodýla svůdnou Kláru Černou (19) z Teplic? Podle fotky to navíc vypadá, že ona se krokodýlů nebojí, možná by z vás byl pak skvělý lovecký pár.

Dvacetiletá Marie Miličková ze Žďáru nad Sázavou má ráda procházky v přírodě, očividně s sebou nechce tahat zbytečně moc věcí a tak je možné, že ji potkáte takhle spoře oděnou – zrovna ve chvíli, kdy se bude ohýbat k nějakému slimákovi, studuje totiž experimentální biologii. A není to vše, co by vám mohlo vyrazit dech.

Dívka léta 2013 přehledně:

O to větší motivace! Deník Blesk po celou dobu soutěže každý den otiskne 3 vybrané dívky.

- Zúčastnit se můžou dívky z celé republiky ve věku od 16 do 26 let.

- Soutěž startuje dnes ve 12:00, posílat fotky můžete do 19. srpna

- Internetové hlasování bude od 6. srpna do 19. srpna

- Krajské SMS hlasování bude od 20. srpna do 28. srpna

- Republikové SMS hlasování od 29. srpna do 5. září

- Vyhodnocení soutěže 13. září

Soutěží se dohromady o 60 tisíc! Dívka na prvním místě získá 30 tisíc, na druhém 20 a na třetím 10 tisíc! Zároveň s vítězkou nafotí sexy fotky hvězdný fotograf Blesku Jan Tůma, který fotil i Terezu Šauerovou.

V profilu je potřeba vyplnit svoje nacionále (Jméno, věk, telefon, adresa) a odpovědi na otázky a něco o sobě. A to vše pravdivě a poctivě. Samozřejmě bez hrubek, a abyste zaujaly. To už vám ale poradila Tereza

Pravidla, více informací, rady, tipy, fotky a celou soutěž najdete na www.divkaleta.cz.

Fotogalerie
3 fotografie