Třiadvacetiletá Aneta Novotná má odvážné modely i naprosto ideální míry na fotomodeling, kterému se věnuje. Byť studentka diplomacie, zřejmě – podle výstražně napnutého bičíku - v soukromí ráda vyjednává drsněji a popustí uzdu fantazii. Ale pánové, máte smůlu, Aneta je zadaná. Leda byste vypadali jako Jarda Jágr a uměli to s hokejkou, protože právě Jarda je její oblíbená celebrita.

Bičík do ruky by ale spíš patřil sedmnáctileté Nikol Červinkové. Studuje totiž pedagogickou školu, takže lze očekávat, že se s chlapci nepáře. Její zásadovost podtrhuje i heslo v kolonce „Nenáviděná celebrita“, kde píše, že nemůže nenávidět někoho, koho nezná. Laškovný kukuč mladé brunetky trochu připomíná provokativní Agátu Prachařovou – aby ne, je to její nejoblíbenější celebrita. Tak snad nebude na dětičky v mateřské školce, kde chce jednou pracovat, moc drsná.

Patricie Trunečková ví už ve svých šestnácti, co na pány platí. Na fotce od moře, kde si nechává ukázkové nohy ošplouchávat vodou, rozhodně nevypadá na svých šestnáct. Možná i proto by díky ní mohli mít pánové hlavu v oblacích – a i tam by se mohli reálně setkat. Protože hádejte, jaké je její vysněné povolání... Ano, je to letuška.

Dívka léta 2013 přehledně:

O to větší motivace! Deník Blesk po celou dobu soutěže každý den otiskne 3 vybrané dívky.

- Zúčastnit se můžou dívky z celé republiky ve věku od 16 do 26 let.

- Soutěž startuje dnes ve 12:00, posílat fotky můžete do 19. srpna

- Internetové hlasování bude od 6. srpna do 19. srpna

- Krajské SMS hlasování bude od 20. srpna do 28. srpna

- Republikové SMS hlasování od 29. srpna do 5. září

- Vyhodnocení soutěže 13. září

Soutěží se dohromady o 60 tisíc! Dívka na prvním místě získá 30 tisíc, na druhém 20 a na třetím 10 tisíc! Zároveň s vítězkou nafotí sexy fotky hvězdný fotograf Blesku Jan Tůma, který fotil i Terezu Šauerovou.

V profilu je potřeba vyplnit svoje nacionále (Jméno, věk, telefon, adresa) a odpovědi na otázky a něco o sobě. A to vše pravdivě a poctivě. Samozřejmě bez hrubek, a abyste zaujaly. To už vám ale poradila Tereza

Pravidla, více informací, rady, tipy, fotky a celou soutěž najdete na www.divkaleta.cz.

Fotogalerie
3 fotografie