Internetový hit: Islamista z ISIS má sex s oslicí!

Na internetu koluje video bojovníka ISIS, který má údajně sex s oslicí.
Diskuze (22)

Ukrytý v horách Sýrie se může i terorista z Islámského státu cítit osamocený. Chladná ocel kalašnikovu ho nedokáže rozesmát, pohladit, být něžná... Krvelačný bojovník na videu měl ale štěstí. Už se má v noci ke komu přitulit. Společnost mu dělá citlivá oslice.

Na internetu se objevilo video, na kterém dálkově řízený dron údajně zachytil islamistu z ISIS, který právě prožívá intimní okamžiky s oslicí. Záznam sexu se zvířetem se poprvé objevil na serveru liveleak.com a někteří se domnívají, že jde o podvod.

Není to poprvé, co s tomto koutě světa vzniklo takové video. Před necelým rokem na sociálních sítích koloval kozí gangbang - několik afghánských talibanců souložilo s drobnou kozičkou. Bránila se, ale skupina sexuchtivých teroristů jí nedala šanci.

Hlavní články

Doporučujeme

Články odjinud

Jdi na hlavní stránku Blesk.cz