Richard Patterson byl zatčen v listopadu 2015 a obviněn z vraždy druhého stupně. Podle policie měl udusit svou 60letou přítelkyni Franciscu Marguinez. Patterson spojitost s její smrtí nepopřel, tvrdí ale, že to nebyl úmysl.

„Byla to nehoda. Přítelkyně se při orálním sexu udusila mým penisem, protože je moc velký,“ bránil se u soudu Patterson a je ochoten »vražedný nástroj« porotě předložit. Podle něj je to naprosto „nezbytné“, aby jeho případ pochopili. Pokud mu to nebude umožněno „naživo“, pak si prý nechá vyrobit notářsky ověřený 3D odlitek.

„Za 50 let praxe jsem se nesetkal s tím, že by se někdo udusil penisem,“ komentoval dlouholetý soudní lékař Dr. Michael Baden z New Yorku. „Možnost, že by jí penis ucpal celý krk, však teoreticky vyloučit nelze,“ připustil. Syn záhadně zesnulé Francisky Marquinez (†60) této verzi ale odmítá uvěřit a trvá na obvinění z vraždy.

Video: Muž zemřel při sexu s prostitutkou: Ženu od mrtvoly museli oddělit až chirurgové

Muž zemřel při sexu s prostitutkou: Ženu od mrtvoly museli oddělit až chirurgové. LiveLeak

4 fotografie