Zlato hokejistů z Nagana a stříbro fotbalistů z Wembley mají sportovní fanoušci v živé paměti, stejně jako triumfy Jan Železného, Romana Šebrleho či Kateřiny Neumannové. Ale čeští sportovci za dvě desetiletí přivezli z vrcholných světových a evropských soutěží v olympijských sportech bezmála tisíc medailí.

Autor: ČTK

Česká tisková kancelář nechala v rozsáhlé publikaci příznivce sportu nahlédnout do svého archivu. Na více než osmi stech stranách přináší přehledy českých medailistů i umístění všech reprezentantů na olympijských hrách, mistrovstvích světa i Evropy, vítěze světových pohárů i prestižních anket. Nechybějí výsledky českých týmů v evropských pohárových soutěžích a přehledy vítězů domácích šampionátů. Publikaci, kterou uvítají sportovní novináři, sázkaři i fanoušci, doplňuje více než tři sta tabulek a padesát fotografií z Fotobanky ČTK.

Kniha je dostupná ve formátech pdf, epub a mobi. Číst ji tedy mohou majitelé všech typů čteček včetně Kindle. V prodeji je na portálu www.ereading.cz za 99 korun.