Tak si asi Teri Hatcher oslavu svého jubilea nepředstavovala. Scénář seriálu však poctivě plní, a tak musela zahodit ostych a předvést svou postavu při vyzývavém tanci.

„Musela jsem dělat striptýz před dvaceti neznámými lidmi přesně na moje 45. narozeniny,“ prozradila Teri. Podle jejího spokojeného úsměvu se však nezdá, že by jí to nějak vadilo.

Teri Hatcher
Autor: Archív

Přípravu na tuto scénu brala Teri velmi vážně, a dokonce si najala i odbornici, aby ji naučila správné pohyby. Ani to jí však nepomohlo předejít zranění.

Když visela omotaná okolo striptérské tyče hlavou dolů, udělala nešťastný pohyb a zranila si žebro. Nezůstala tak nic dlužná charakteru své, tak trochu pomatené, postavy Susan Mayer ani v reálném životě.

Teri Hatcher
Autor: archív

Scénáristé seriálu si s její postavou v nejnovější sérii zřejmě pěkně vyhráli. V jiném díle totiž z této sexy herečky s bezchybnou postavou udělali pořádnou baculku. Fanoušci Zoufalých manželek se tak mají na co těšit!