Sexy zrzka Pavelková chtěla spojit svou krásu s luxusem. Nechala se tedy nafotit pouze ve spodním prádle s auty, o kterých nejeden muž sní.

Byla to však zakázka jako každá jiná a jak už to tak bývá, modelky nejsou jen ramínka na šaty a jejich povolání není zrovna procházka růžovou zahradou, ale musejí často vydržet nepřízeň počasí, špatné nálady fotografů i stále se upravující nánosy make-upů.

„Bohužel počasí nám vůbec nepřálo, ale vše už bylo domluveno a nešlo couvnout. Takže jsme asi 3 hodiny mrzli v hale, kde byl pekelný průvan a já jsem se celá modrá zimou musela tvářit sexy. Opravdu to byla zkouška vůle. I přes týdenní pobyt v posteli, který z téhle akce vzešel, jsem s fotkami moc spokojená a sama bych na nich své aktuální pocity nepoznala,“ řekla Romana.

3 fotografie