17. leden 2019
Svátek slaví Drahoslav, zítra Vladislav

Jak soutěžit

Chcete se stát nejkrásnější dívkou internetu? Není jednodušší cesty, než se zúčastnit soutěže Dívka léta 2013!

 

A je to vlastně strašně jednoduché. Stačí se zaregistrovat, vyplnit správně profil, poslat fotografie a pak čekat, jak vás kdo ohodnotí. Šanci na vítězství samozřejmě můžete zvýšit tím, že odkaz na svůj profil budete sdílet na facebooku.

 

Jestli si nevíte rady s vyplněním profilu, případně jestli se třeba stydíte, Tereza Šauerová, finalistka minulého ročníku vám poradí! Z Dívky léta to totiž dotáhla až na titulku Playboye!

 

„Nikdo mi cestičku nevyšlapal, šla jsem si za svým. Cesta byla trnitá, ale nese to ovoce. Prostě se nenechte odradit prvním neúspěchem,“ popisuje cestu k úspěchu skromná Tereza.

Dívka léta 2013 odstartovala!

Pár další tipů by vám mělo zvýšit šance na úspěch. „Když to shrnu, letošním holkám bych poradila několik věcí: Buďte své, nepište přeslazené řečičky či dlouhé příběhy, odhalte něco málo ze svého nitra, ale ne vše, ať vám zůstane nějaké eso v rukávu, nebojte se o sobě dát vědět a ukázat se,“ radí blondýnka.

 

A jak se Tereza dostala do Playboye? „Řekla jsem si, že za pokus nic nedám, tak jsem do redakce poslala fotky.“ A pak šlo ráz na ráz. Několikrát dělala zajíčka Playboye, pak jí oslovili s nabídkou nafocení titulky. A na tu kývla.

 

Dívka léta 2013 přehledně:


O to větší motivace! Deník Blesk po celou dobu soutěže každý den otiskne 3 vybrané dívky.


- Zúčastnit se můžou dívky z celé republiky ve věku od 16 do 26 let.

- Soutěž odstartovala dnes, posílat fotky můžete do 19. srpna

- Internetové hlasování bude od 6. srpna do 19. srpna

- Krajské SMS hlasování bude od 20. srpna do 28. srpna

- Republikové SMS hlasování od 29. srpna do 5. září

- Vyhodnocení soutěže 13. září

 

V profilu je potřeba vyplnit svoje nacionále (Jméno, věk, telefon, adresa) a odpovědi na otázky a něco o sobě. A to vše pravdivě a poctivě. Samozřejmě bez hrubek, a abyste zaujaly. To už vám ale poradila Tereza...

 

Tak hodně štěstí!

 

Nevíte-li si rady, pak se neváhejte obrátit na email soutez@blesk.cz.