Chytře na to šla třeba Jana Šimonová (23) z Chotěboře. Svou větou „slíbila jsem příteli, že mu sama vyberu milenku“ zaujala tisíce mužů. Jak by ne, o takové dívce sní přece tajně spousta z nich. Ostatní dívky ale zatím spíše opisují jedna od druhé…

Zaujměte i příběhem, ale pozor na hrubky!

Zkuste tedy stejně jako Jana zaujmout nejen fotkou, ale i svým profilem. Uveďte v něm o sobě co nejvíce, neváhejte prozradit i své neřesti. Věta „jsem úplně obyčejná hodná holka“ opravdu na pány nezabere! A přitom jsou to hlavně oni, kdo budou o vítězce svými hlasy rozhodovat.

Přečtěte si ale také po sobě, co ve svém profilu píšete. Hrubé pravopisné chyby nejsou zrovna tou nejlepší vizitkou.

V tomto směru je asi největší přebornicí slečna Renata N., když jich dokázala napsat v pář řádcích bezpočet: „Nesnáším lež, závyst, chci mýt skvělou práci, která mě dobře uživý a hlavně, kdyšbavý svět!“ Blesk.cz vzkazuje: Tak tudy cesta skutečně nevede!

Na fotkách se nestyďte, ukažte své půvaby!

Chcete, aby na váš profil klikalo co nejvíce lidí? Pokud vložíte jako hlavní profilovou fotku tu z dovolené, kde je vidět všechno možné jenom vy ne, pak se tak nestane!

Chybu dělají i dívky, které soutěží ve více kategoriích, v každé ale mají zcela totožnou fotku. A pokud soutěžíte třeba v kategorii Dívka s dlouhýma nohama, určitě nikomu nic neřekne fotografie, kde žádné nohy vidět nejsou…

Jak tedy uspět? Nestyďte být sexy a ukažte ze svých půvabů co nejvíce. Vždyť i v soutěžích miss je promenáda v plavkách. Vůbec nejprohlíženější jsou vždy profily dívek, které žádnými stydlivkami určitě nejsou!

Pozvěte na svůj profil všechny kamarády už teď!

Zatím se sice nehlasuje, ale důležité je „být vidět“ už teď! Hlasující se často rozhodují podle toho, kolik si ten který profil už prohlédlo čtenářů. Jak se tedy dostat co nejvíce dopředu? Oslovte všechny své kamarády a přátele prostřednictvím Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítí, nezapomeňte ani na emaily. Pošlete jim link na svůj profil a poproste je ať si ho prohlédnout. Tak si zajistíte, že právě ten váš bude na předních pozicích a zvýšíte  takmnohonásobně šanci na vítězství!

Fotogalerie
8 fotografií