Hlasujte zde >>

Udrží si své desáté místo třeba 18letá Lada Váňová? Jen tak může usilovat o titul Nejsympatičtější dívka 2011 ve stejnojmenné kategorii, stejně jako o vítězství v celé soutěži ve finálovém souboji.

Ladu, která studuje obor kosmetička, podporuje svými hlasy celá rodina i přátelé. „Do soutěže ji přihlásil její přítel Vojta a my jako rodiče teď neděláme nic jiného, než obíháme kamarády a žadoníme o hlasy,“ prozrazuje maminka Šárka. Ale moc práci jí to asi nedá. Lada, která zbožňuje svého bílého králíčka Sonyho a nestorku kočku Mínu, je sympatická i mnoha čtenářům Blesk.cz, kteří pro ni vytrvale hlasují.

Díky tomu si udržuje slušný náskok zhruba 1 000 hlasů před studentkou obchodní akademie Veronikou Střížovou (17). O tom, která z nich v pondělí postoupí do TOP 10, můžete rozhodnout právě vy!

Bude rozhodovat každý hlas!

Lucie Šťastná (21) si drží v kategorii Umělecký akt 10., tedy postupová místo. Poaří se ji Veronice Strnadové předběhnout? O tom svými hlasy rozhodnete právě vy!
Lucie Šťastná (21) si drží v kategorii Umělecký akt 10., tedy postupová místo. Poaří se ji Veronice Strnadové předběhnout? O tom svými hlasy rozhodnete právě vy!

O postup do TOP 10 bojuje s odvážnými fotkami v kategorii Umělecký akt také

Veronika Strnadová (21). Ta je zatím na 11. místě a chybí jí jen pár stovek hlasů, aby mohla v soutěži Dívka léta pokračovat a přiblížit se tak svému snu stát se profesionální fotomodelkou.

Pomůžete jí svými hlasy předběhnout Lucii Šťastnou (21) na desátém místě, nebo máte ještě jinou favoritku, kterou byste rádi viděli ve finálovém klání? Pak ji nezapomeňte posílat hlasy. Souboj je velmi  vyrovnaný a  právě ty vaše tedy může rozhodnout o jejím postupu!

HLASOVAT MŮŽETE ZDE:

Fotogalerie
6 fotografií