Tetování každé dívky je jiné, někdo má obrázky, někdo symboly. Jednadvacetiletá Dagmar Kubinová vsadila na španělské přísloví, které se dá volně přeložit takto: Život je jedna velká bitva, láska je pro mnohé hřích, ale vzpomínkou, kterou tím získáš, je úsměv. Dáša už si očividně své už vytrpěla, snad jí aktuální láska přinese jenom radost. Budeme držet palce.

Jestli byla pětadvacetileté Zuzana Čvančarová důvtipnější než třeba Dagmar, se nikdo asi nedozví, a tak pánům zbývá jenom hádat, kde až končí ocas dráčka, kterého má sexy brunetka vytetovaného na levé půlce pozadí.

Tetování dvaadvacetileté Simony Kopečné by si pánové všimnout na první pohled nemuseli obzvlášť, když se vezme v potaz její sexy růžové prádýlko. I tak by každého jistě zajímalo, co decentní obrázky na zápěstí a bříšku mají za význam. Třeba napoví její profil na www.divkaleta.cz.

Internetové hlasování začíná už 6. srpna, do té doby máte čas na úpravu a pořádné vyplnění profilů a na správný výběr té nejlepší fotky! Hraje se o 60 tisíc korun a exkluzivní fotky od hvězdného fotografa Blesku Honzy Tůmy. Navíc každý den zveřejníme fotky vybraných dívek v deníku Blesk a na webu Blesk.cz.

Dívka léta 2013 přehledně:

O to větší motivace! Deník Blesk po celou dobu soutěže každý den otiskne 3 vybrané dívky.

- Zúčastnit se můžou dívky z celé republiky ve věku od 16 do 26 let.

- Soutěž startuje dnes ve 12:00, posílat fotky můžete do 19. srpna

- Internetové hlasování bude od 6. srpna do 19. srpna

- Krajské SMS hlasování bude od 20. srpna do 28. srpna

- Republikové SMS hlasování od 29. srpna do 5. září

- Vyhodnocení soutěže 13. září

V profilu je potřeba vyplnit svoje nacionále (Jméno, věk, telefon, adresa) a odpovědi na otázky a něco o sobě. A to vše pravdivě a poctivě. Samozřejmě bez hrubek, a abyste zaujaly. To už vám ale poradila Tereza

Pravidla, více informací, rady, tipy, fotky a celou soutěž najdete na www.divkaleta.cz.

Fotogalerie
3 fotografie