Osmnáctiletá Lucie Lešáková se povídaček o UFO a divokých prasatech nebojí a do pole vyrazila s fotografem poměrně spoře oděná. Nejspíš věří, že pokud by ji chtěl někdo unést do létajícího talíře, očaruje ho kouzelnou hůlkou, podobně jako její oblíbený Harry Potter.

A ještě odvážnější je o rok mladší Simona Grygarová, která se mezi klasy promenáduje jenom ve spodním prádle! To je teda klasa! Ale vzhledem k tomu, že je její oblíbený film Na vlásku, asi je smířená s tím, že i její život by mohl viset na vlásku. Což by ale pro dívku, která studuje zdravotní školu, neměl být až takový problém.

Internetové hlasování začíná už 6. srpna, do té doby máte čas na úpravu a pořádné vyplnění profilů a na správný výběr té nejlepší fotky! Hraje se o 60 tisíc korun a exkluzivní fotky od hvězdného fotografa Blesku Honzy Tůmy. Navíc každý den zveřejníme fotky vybraných dívek v deníku Blesk a na webu Blesk.cz.

Dívka léta 2013 přehledně:

O to větší motivace! Deník Blesk po celou dobu soutěže každý den otiskne 3 vybrané dívky.

- Zúčastnit se můžou dívky z celé republiky ve věku od 16 do 26 let.

- Soutěž startuje dnes ve 12:00, posílat fotky můžete do 19. srpna

- Internetové hlasování bude od 6. srpna do 19. srpna

- Krajské SMS hlasování bude od 20. srpna do 28. srpna

- Republikové SMS hlasování od 29. srpna do 5. září

- Vyhodnocení soutěže 13. září

V profilu je potřeba vyplnit svoje nacionále (Jméno, věk, telefon, adresa) a odpovědi na otázky a něco o sobě. A to vše pravdivě a poctivě. Samozřejmě bez hrubek, a abyste zaujaly. To už vám ale poradila Tereza

Pravidla, více informací, rady, tipy, fotky a celou soutěž najdete na www.divkaleta.cz.

Fotogalerie
2 fotografie