To, že třiadvacetiletá Karolína Benešová ráda riskuje, nasvědčuje nejen její záliba v seriálu Kobra 11. Nebezpečně úzké plavky, které drží na horní polovině těla jenom na čestné slovo, jsou toho živoucím důkazem. Se svojí odvahou by tak mohla úspěšně prorazit a procházení po mole nabude reálných rozměrů.

Čtyřiadvacetiletá Simona Macurová má možná štěstí, že s nechvalně známým pronásledovatelem Ivety Bartošové má pouze shodné příjmení, mohlo se totiž taky stát, že by se vyfotila s plavkami naruby. Místo toho Simča provokuje, a to především svými vnadami, které by ve vysněné roli sestřičky potěšily nejednoho pacienta.

Žena přes palubu! V námořnických plavečkách jednadvacetileté Štefánie Vilčkové bude sice asi pěkné vedro, naopak aspoň vyniknou její ženské tvary, které by jí mohla závidět i její oblíbená celebrita Megan Fox.

Internetové hlasování začíná 6. srpna, do té doby máte přesně týden času na úpravu a pořádné vyplnění profilů a na správný výběr té nejlepší fotky! Hraje se o 60 tisíc a exkluzivní fotky od hvězdného fotografa Blesku Honzy Tůmy. Navíc každý den zveřejníme fotky vybraných dívek v deníku Blesk a na webu Blesk.cz.

Dívka léta 2013 přehledně:

O to větší motivace! Deník Blesk po celou dobu soutěže každý den otiskne 3 vybrané dívky.

- Zúčastnit se můžou dívky z celé republiky ve věku od 16 do 26 let.

- Soutěž startuje dnes ve 12:00, posílat fotky můžete do 19. srpna

- Internetové hlasování bude od 6. srpna do 19. srpna

- Krajské SMS hlasování bude od 20. srpna do 28. srpna

- Republikové SMS hlasování od 29. srpna do 5. září

- Vyhodnocení soutěže 13. září

V profilu je potřeba vyplnit svoje nacionále (Jméno, věk, telefon, adresa) a odpovědi na otázky a něco o sobě. A to vše pravdivě a poctivě. Samozřejmě bez hrubek, a abyste zaujaly. To už vám ale poradila Tereza

Pravidla, více informací, rady, tipy, fotky a celou soutěž najdete na www.divkaleta.cz.

Fotogalerie
2 fotografie