Takhle má vypadat Dívka léta! Klidné zátiší u vody, sexy postavička, hezképlavky, roztomilý kukuč a v neposlední řadě dobrá duše. Taková je jednadvacetiletá Monika Küffelová. Má to jediný háček. Monika má přítele. Jak ale pravil nějaký jistě moudrý muž, to není nemoc.

A jaké počasí bude v pondělí, nám prozradí osmnáctiletá Dominika Šmejkalová! Jestli ji potkáte u vody, zeptejte se. Její vysněné povolání je totiž moderátorka počasí. Třeba jednou cílevědomá blondýnka nahradí v nováckém počasí Karlu Mráčkovou. Budeme držet palce.

Dvacetiletá Andrea Seligerová si užívá u vody velké pohody. A před prudkým nedělním sluníčkem, které rozpálí vzduch možná až na 4é stupňů, se chrání kloboučkem, který jejím plným rudým rtům a blond dlouhým vlasům dodává šmrnc. Přesně takhle by měla vypadat tisková mluvčí, snad se Andreje její životní cíle splní.

Internetové hlasování začíná 6. srpna, do té doby máte spoustu času na úpravu a pořádné vyplnění profilů a na správný výběr té nejlepší fotky! Hraje se o 60 tisíc a exkluzivní fotky od hvězdného fotografa Blesku Honzy Tůmy. Navíc každý den zveřejníme fotky vybraných dívek v deníku Blesk a na webu Blesk.cz.

Dívka léta 2013 přehledně:

O to větší motivace! Deník Blesk po celou dobu soutěže každý den otiskne 3 vybrané dívky.

- Zúčastnit se můžou dívky z celé republiky ve věku od 16 do 26 let.

- Soutěž odstartovala, posílat fotky můžete do 19. srpna

- Internetové hlasování bude od 6. srpna do 19. srpna

- Krajské SMS hlasování bude od 20. srpna do 28. srpna

- Republikové SMS hlasování od 29. srpna do 5. září

- Vyhodnocení soutěže 13. září

V profilu je potřeba vyplnit svoje nacionále (Jméno, věk, telefon, adresa) a odpovědi na otázky a něco o sobě. A to vše pravdivě a poctivě. Samozřejmě bez hrubek, a abyste zaujaly.

Pravidla, více informací, rady, tipy, fotky a celou soutěž najdete na www.divkaleta.cz.

Fotogalerie
3 fotografie