Přímý pohled do očí od osmnáctileté Petry Sobkové skoro až hypnotizuje. A to se jí možná bude hodit v budoucnu, až bude chtít ovládnout mysl agenta, který jednou bude vybírat modelky na molo. Takže držte Petře palce, protože s tak krásným kukučem by jí jako zdravotní sestřičky, na kterou studuje, možná byla až škoda.

Dřevěné bariéry, u kterých se fotí sedmnáctiletá Ivana Bartlová, většinou slouží k tomu, aby se vítr nedostal na silnici. V tomto případě ale spíš poslouží jako opěrná pomůcka pro pány, kterým se při pohledu na sličnou blondýnku orosí čelo. Naštěstí v letadle, kde vás možná bude v budoucnu obsluhovat, jsou pevné sedačky.

Internetové hlasování začíná 6. srpna, do té doby máte spoustu času na úpravu a pořádné vyplnění profilů a na správný výběr té nejlepší fotky! Hraje se o 60 tisíc a exkluzivní fotky od hvězdného fotografa Blesku Honzy Tůmy. Navíc každý den zveřejníme fotky vybraných dívek v deníku Blesk a na webu Blesk.cz.

Dívka léta 2013 přehledně:

O to větší motivace! Deník Blesk po celou dobu soutěže každý den otiskne 3 vybrané dívky.

- Zúčastnit se můžou dívky z celé republiky ve věku od 16 do 26 let.

- Soutěž startuje dnes ve 12:00, posílat fotky můžete do 19. srpna

- Internetové hlasování bude od 6. srpna do 19. srpna

- Krajské SMS hlasování bude od 20. srpna do 28. srpna

- Republikové SMS hlasování od 29. srpna do 5. září

- Vyhodnocení soutěže 13. září

V profilu je potřeba vyplnit svoje nacionále (Jméno, věk, telefon, adresa) a odpovědi na otázky a něco o sobě. A to vše pravdivě a poctivě. Samozřejmě bez hrubek, a abyste zaujaly. To už vám ale poradila Tereza

Pravidla, více informací, rady, tipy, fotky a celou soutěž najdete na www.divkaleta.cz.

Fotogalerie
2 fotografie