Jednou z kolonek, kterou dívky při registraci vyplňují je ta s názvem „Nenáviděná celebrita“. A právě v této kolonce se často objevuje nejvíce skloňované jméno v posledních dnech. Je to Iveta Bartošová. A právě to dívky spojuje, nejspíš nechtějí dopadnout stejně. Protože ač byla Džambulka skvělou a oblíbenou zpěvačkou, teď je z ní troska!

Třeba sexy brunetka Kateřina Tóthová ze Zlína se sice se svými 163 centimetry po mole nejspíš procházet nebude, míří ale vysoko. Beztak si může s tímhle tělem pořád vydělávat jako fotomodelka. V životě by ale chtěla být manažerkou, tak držíme palce.

Třiadvacetiletá Denisa Koubková je takový anděl s Ďáblem v těle, neboť i když Pradu na fotce oblečenou nemá, je to její oblíbený film. Denisa toho má spoustu za sebou a spoustu před sebou, včetně miminka, které na svět přijde v lednu 2014. Držíme palce, aby bylo později svědkem, jak se jeho maminka stává delegátkou na Seychelách.

Pojem Džambulka se velice rychle ve společnosti uchytil, i sedmnáctiletá Simona Grygarová ji uvádí jako nenáviděnou celebritu. Navíc ji s ní spojuje její oblíbený film Na vlásku, neboť i Ivetin život právě visí skoro na vlásku. Třeba jí Simona později poradí, jak správně žít – chce být nutričním poradcem.

Nezapomeňte, že internetové hlasování začíná 6. srpna, do té doby máte spoustu času na úpravu a pořádné vyplnění profilů a na správný výběr té nejlepší fotky! Hraje se totiž o 60 tisíc a exkluzivní fotky od hvězdného fotografa Blesku Honzy Tůmy. V neposlední řadě každý den zveřejníme tři fotky vybraných dívek v deníku Blesk a na webu Blesk.cz.

Dívka léta 2013 přehledně:

O to větší motivace! Deník Blesk po celou dobu soutěže každý den otiskne 3 vybrané dívky.

- Zúčastnit se můžou dívky z celé republiky ve věku od 16 do 26 let.

- Soutěž startuje dnes ve 12:00, posílat fotky můžete do 19. srpna

- Internetové hlasování bude od 6. srpna do 19. srpna

- Krajské SMS hlasování bude od 20. srpna do 28. srpna

- Republikové SMS hlasování od 29. srpna do 5. září

- Vyhodnocení soutěže 13. září

V profilu je potřeba vyplnit svoje nacionále (Jméno, věk, telefon, adresa) a odpovědi na otázky a něco o sobě. A to vše pravdivě a poctivě. Samozřejmě bez hrubek, a abyste zaujaly. To už vám ale poradila Tereza

Pravidla, více informací, rady, tipy, fotky a celou soutěž najdete na www.divkaleta.cz.

Fotogalerie
3 fotografie