Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

7 důvodů, proč nechodit na swingers! Před nástrahami orgií na party varuje Dr. Karel Obdařený

/
 • Dr. Karel Obdařený varuje před nástrahami, které vás mohou čekat na swingers party.
  1. února 2017 ● 18:40

  Swingers party lákají na seznámení s atraktivními lidmi, skupinové sexuální orgie i poznání něčeho nového, vzrušujícího a netradičního. Při jejich návštěvě si možná zařádíte, ale stejně tak můžete pořádně narazit. Před nástrahami swingers, které vás také mohou potkat, varuje odborník Dr. Karel Obdařený. Jde o jeho profesionální i osobní názor. I on s manželkou mají s návštěvou takto zaměřeného klubu zkušenost.

 • 1.

  Nikdo se vám tam nemusí líbit

  7 důvodů, proč nechodit na swingers! Před nástrahami orgií na party varuje Dr. Karel Obdařený.
  Na swingers jsou návštěvníci se stejnými zálibami, jaké máte vy. Že by tam byl někdo, kdo netouží po skupinovém sexu, není moc reálné. Nikdo vám ale nezaručí, že se uvnitř bude nacházet někdo, kdo vám padne do oka. Každý má přece jiný vkus. Pokud nemáte požadavky na protějšek nebo protějšky přehnaně nízké, můžete ostrouhat. Když zjistíte, že jste minuli celé osazenstvo klubu a nikdo vám nepadl oka, dostaví se hořké zklamání. Návštěva swingers se pak jeví jako naprosté zklamání, ať už máte očekávání jakákoliv.

 • 2.

  Čumilové

  7 důvodů, proč nechodit na swingers! Před nástrahami orgií na party varuje Dr. Karel Obdařený.
  Při každé návštěvě swingers party se nevyhnete chtivým pohledům ostatních lidí. Někdy to mohou být lichotivá mrknutí zajímavých a atraktivních lidí. Ve většině případů to tak ale není. Vaši manželku vám bude očumovat hnusák z vířivky a ani mužný a výhrůžný škleb na tváři ho nezažene. Po vás pak může házet očka postarší paní s chlupatým klínem a prsy visacími jako basetovy uši. Třešničkou na dortu pak může být mrknutí jejího manžela s mikropenisem, ať se s ní jdete seznámit.

 • 3.

  Honiči

  7 důvodů, proč nechodit na swingers! Před nástrahami orgií na party varuje Dr. Karel Obdařený.
  Ještě horší než čumilové! V některých klubech jejich sebemrskačské praktiky krotí, ale jinde ne. Stát se vám tak může, že i když se seznámíte například s jiným sympatickým párem, vaše radovánky budou doprovázet lascivní pohledy mužů, kteří nad vámi budou onanovat až do doby, než budou mít chlupaté dlaně. Ne všechna uzavřená místa k radovánkám musí být volná a vy pak budete vydáni napospas honičům. V nejhorším případě pak na vás může přistát i nevyžádaná dávka cizího semene. Fuj.

 • 4.

  Otrapové

  7 důvodů, proč nechodit na swingers! Před nástrahami orgií na party varuje Dr. Karel Obdařený.
  Každý swingers klub má pravidlo, že ne znamená ne. Jenže se musíte připravit na to, že to budete muset říkat dost možná hodně často a stále dokola. Slušným jedincům stačí slyšet odmítnutí jednou, otrapům se však musí omlátit o hlavu hned několikrát. A možná jim to ani pětkrát nebude od muže stačit a budou chtít odmítnutí slyšet i od vaší partnerky. Nebudete si pak připadat jako na swingers party, ale spíš jako v blázinci. Někoho možná baví si honit pseudo ego odmítáním, normální návštěvníky však ne.

 • 5.

  Uvidíte, co nechcete

  7 důvodů, proč nechodit na swingers! Před nástrahami orgií na party varuje Dr. Karel Obdařený.
  Krásné, prsaté a hubené blondýnky prahnoucí po přízni mužů? Svalnatí krasavci s velkými a tvrdými penisy? I na takového atraktivní jedince můžete ve swingers narazit, obvykle ale půjde o jeden nebo dva na party. Nehaníme ničí vzhled, je to přirozené, ale buďte prostě připraveni na to, že uvidíte i věci a návštěvníky, které nechcete. Možná pro vás prostě obézní, chlupatí a starší muži nejsou to pravé. Stejně tak se vám může stát, že vás pohled na baculku vyplňující celou vířivku nenadchne. Každý má právo na návštěvu swingers, ať vypadá jakkoliv. To je v pořádku a správné, ale ne všichni sexuchtiví lidé chtějí potkávat přesné protiklady svého ideálu krásy.

 • 6.

  Diskriminace mužů

  7 důvodů, proč nechodit na swingers! Před nástrahami orgií na party varuje Dr. Karel Obdařený.
  Po návštěvě swingers party touží více muži než ženy. To je nepopiratelný fakt. Do spousty klubů tak samotného s penisem mezi nohama vůbec nepustí. A někde zase ano, ale za výrazně vyšší vstup než například pro pár. Samotné ženy mají přitom většinou vstup zdarma. A někdy ještě s drinkem navíc. Je to logické a provozovatele swingers klubů chápeme, že nechtějí mít z akcí párkové party. Samotného muže to však může naštvat. Výjimkou jsou gang bang akce, kde je převaha mužů žádána. Dále jsou diskriminováni bisexuální muži. Zatímco na běžných swingers je sex mezi ženami vítán a povolen, mezi muži zakázán. To je v roce 2017 hodně zpátečnické.
 • 7.

  Riziko pohlavních chorob není úplně eliminováno

  7 důvodů, proč nechodit na swingers! Před nástrahami orgií na party varuje Dr. Karel Obdařený.
  Pravidla všech swingers klubů hlásají nutnost dodržování bezpečného sexu. Jenže ten se dodržuje tak napůl. Všude bývají kondomy, ale každý ví, že před všemi chorobami nechrání. Například nejrozšířenější HPV se snadno přenáší z ohanbí na ohanbí. Nejhorší je ale orální sex. Při něm se návštěvníci často nechrání vůbec, což může být celoživotní chyba. I běžným líbáním, natož orálními radovánkami, lze chytit nevyléčitelný herpes, chlamydie, žloutenku nebo syfilis. Pokud se pro návštěvu swingers rozhodnete, rozhodně se chraňte při všech druzích sexu.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 3

BarboraZBunkru: Konečně se začíná psát o tom, že swingers klub je místem pro sexuální tragédy. Jen ti, co to využijí jako levný hodinový hotel, mají sexuální život v richtiku.

(08. 02. 2017 10:53)

hanka666: Na něco tak nechutného lidé ještě chodí???

(04. 02. 2017 10:56)

snehulak: Pane Obdařený, když dáte na každou stranu čtyři řádky a zopakujete to 6x, tak je i 6x vyšší honorář? A ještě rada. K titulku, že Uvidíte co byste neradi, bych dal spíš tatínka, nebo manžela, než pupkatého souseda.

(03. 02. 2017 10:16)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy