Jakým způsobem se opět rozhoří vášně mezi partnery, kteří se už dokonale znají, mají své obvyklé postupy a praktiky? Jak by měli postupovat?

Jak "ho" svést?

Masáž dokáže i s unaveným a přitom dříve tak šikovným a náruživým milencem divy. Jak na to? Pár správných tahů nebo tlaků na správných místech stačí, aby za pár minut masírovaný protějšek vzdychal blahem a vrhl se na vás jako zvíře.

Hlavní zásady kvalitní erotické masáže zní:

  1. Nikdy nesmíte začít s přímým útokem na jeho chloubu. Tam se rukama vydejte až po dlouhých minutách škádlení, hnětení a hlazení ostatních tělesných partií.
  2. Nejprve muže přetočte na břicho a soustřeďte se na šíji. Lehce ho hlaďte odzdola, kde se obratle napojují ke klíčním kostem a současně na šíji tlačte, což muže uvolní a současně nesmírně vzruší. Krk a šíje je velmi zranitelná část těla a jejím hlazením vytváříte hluboce intimní spojení založené na důvěře.
  3. Prsty mu přejeďte po páteři, zlehka rukou pohybujte a drážděte mu tak obě poloviny zad současně. Až dojdete ke kříži, něžně ho nehty poškrábejte po hýždích a pak je pevně hněťte.
  4. Sjeďte oběma rukama po stehnech ke kotníkům a hlaďte je i chodidla. Mějte ale pevný stisk, aby ho dotyky nelechtaly.
  5. Obraťte muže na záda a začněte jemně masírovat kyčle a důlky pod nimi a následně i břicho.


Mlsejte čokoládu a med

Sexuální apetit povzbudí i celá řada speciálních dobrot. Zkuste je někdy svému miláčkovi zařadit do jídelníčku, odměna v podobě bouřlivé noci by vás neměla minout. Nejvhodnější jsou: banány, okurky, čokoláda, hroznové víno a med.

Jak nalákat ženu?

Muž musí ženu za všech okolností přitahovat. Za její sníženou chutí na sex tak může stát hlavně to, že se partner doma stále častěji povaluje na gauči v teplácích, tloustne a něžnostmi zrovna nehýří. Když už ženu chce muž dostat do postele, měl by ji předtím dostatečně naladit. Takže buďte milí, pozorní, naslouchejte. Nalijte partnerce sklenku vína, pusťte pohodovou muziku a hlavně se zbavte alespoň občas na noc ratolestí. Neškodí se poohlédnout po erotické pomůcce. Co ženu ale spolehlivě odzbrojí je víkend strávený mimo domov.

Občasné divadlo neškodí

Aby muže sex bavil, je nutné, aby mu žena neustále dávala najevo svoji spokojenost. A jak známo, chvály není nikdy dost! Právě díky pochvalným slůvkům a vzrušení, šťastnými tóny se nevyplácí při předehře nebo samotném aktu šetřit. Povzbuzování a chválení je pro muže tou největší odměnou za aktivitu, kterou vynaložil k vašemu uspokojení. Nebojte se tedy v posteli mluvit. A jaký výkřik stoprocentně zabere? Jsi naprosto neuvěřitelný, miláčku!

MUDr. Uzel radí: Vypravte se na sexuální dovolenou

Dumáte, jak povzbudit přepracovaného workholika, sportovce, vášnivého televizního diváka, hospodyňku tělem i duší nebo maminu, která žije jen pro své děti k větší sexuální aktivitě? Jedna rada by tu byla. Nezbývá asi nic jiného, než rozpomenout se na ty dávné chvíle namlouvání a svádění. Je nutné přestat považovat manželský sex za něco hotového a začít se znovu o sebe vzájemně ucházet, nebo jak se hezky česky říká »chodit spolu«. Často také pomůže společně odjet na nějaký čas pryč. Vzdálit se spolupracovníkům, kamarádům i televizní obrazovce a najít opět čas jenom pro sebe. Nechat doma notebook a nezapomenout vypnout mobil. Taková sexuální dovolená se vyplatí v každé roční době.