První přihlášená do Dívky léta 2011 byla boubelka Lucie Špačková, která způsobila poprask v předchozím ročníku. Jako jediná plnoštíhlá dívka v soutěži se probojovala do semifinále a skončila na skvělém 14. místě.

Lucky boubelky, blondýny i brunetky

Letos má posilu – a další boubelka je přitom také Lucie! Třiadvacetiletá Lucka Tenková se za své kypré vnady nestydí a má určitě šanci probojovat se také do semifinále.

A další Lucie? Najdete mezi nimi celé spektrum dívek. Co pánové říkáte třeba na brunetku Lucku Vostrčilovou (24) z Vrchlabí? Má ráda jakoukoliv výzvu a soutěž je jedna z nich. V profilu má odvážné fotky, ale pozor, schvaloval je její přítel, takže si nedělejte naděje. Tato Vrchlabačka je zadaná...

Na rande byste ale mohli pozvat další tmavovlásku Lucii Reiterovou (21). Je nezadaná a pokud jste milovníci zvířátek, máte šanci. Doma má pejska Perrouška a králíčka Nellinku. Pracuje jako prodavačka krmiva pro domácí mazlíčky, ale jejím snem je stát se učitelkou v mateřské škole.

Mezi soutěžícími Luciemi samozřejmě nechybí ani blondýnky, i když je kupodivu menšina. Lucka  Vaculíková (22) ale skutečně věrna svému jménu v soutěži září.

Pochází z malé vesničky, má přítele a malou dcerku a její vysněné povolání? „Jednou bych chtěla vydělat moc peněz a jen si užívat a nemít starost,“ svěřuje se ve svém profilu. Třeba se jí to díky soutěži Dívka léta podaří, i když v to silné konkurenci dalších Lucií určitě nebude mít lehké.

Na souboj Lucií se podívejte ZDE:
banner dívka léta do článku
banner dívka léta do článku
Autor: abl

Fotogalerie
14 fotografií