Dívka Yuliya Shkandyuk (21 let, míry 84 - 61 - 89, 164 cm, váha 51 kg) se narodila na Ukrajině, ale řadu let už žije v Praze. Je zadaná a její největší radostí

je 10 měsíční dcerka Vanesska. Ráda vaří, cestuje a sportuje. Sní o tom, že jednou bude letuškou nebo vymyslí vlastní řadu parfémů.

Na rozdíl od Yuliye je Evgenia Kokoreva (20 let, míry 89 - 67 - 90, 173 cm, váha 57 kg) naopak stále volná! Tato ruská krasavice se narodila v Petrohradě, odmalička ale žije v Praze. Vystudovala obchodní akademii a chystá se na vysokou školu.

Je blázen do moderní gymnastiky a chtěla by jednou mít svou vlastní gymnastickou školu. Chtěla by potkat někoho, kdo ji zaujme a mít nejméně tři dcery. O jejich kariéře už má jasno - jedna bude gymnastkou, druhá modelkou a třetí zpěvačkou!

Kim Novakova (25 let, míry 94 - 62 - 89, 1,6 m, váha 48 kg) je naopak Češkou, která se ale narodila v Německu, kde také většinou žije a pracuje tam jako zdravotní sestra. Nemá ráda zimu, podporuje ochránce zvířat a jednou by se chtěla stát nikoliv modelkou, ale zvěrolékařkou.

Uspějí krásné cizinky v silné konkurenci českých dívek? Podívejte se, s jakými kráskami bojují ZDE:

Fotogalerie
9 fotografií