Elena Ivanickaya z ukrajinského Černigovu je na sociálních sítích velmi populární. Na instagramu má téměř 73 tisíc sledujících, kteří většinou očumují její vnady a postavičku jako lusk. Jenže v roce 2017 proti sobě značnou část fanoušků poštvala. Rozčílila je do té míry, že to rezonuje na sociální síti až dodnes.

délka: 00:10.90

Prsatá modelka Elena Iwanickaya. Instagram

A to kdykoliv, když zveřejní fotografii svého bezsrstého kocoura rasy Sphynx. Yashu totiž nechala v roce 2017 potetovat. Na hrudník mu nechala tatérem vytvořit okřídleného egyptského boha Anubise. Ochránci zvířat jí od té doby bombardují nelichotivými zprávami a komentáři o tom, jaká je to mrcha a že by se za sebe měla stydět.

Jsi hnusná, píšou jí

Tohle není v pořádku. Smaž fotku a jdi se léčit,“ napsala jí jedna žena. „Ježíši, zachraňte někdo tu nebohou kočičku,“ zděsil se na sociální síti muž. „Jsi hnusná a týráš lidi,“ dodal další. Ukrajinská bloncka si z toho ale evidentně nic nedělá a fotky svého mazlíčka zveřejňuje jako na běžícím páse dál a dál.

délka: 00:05.70

Kocour Yasha má kvůli hloupé paničce tetování

Život kocoura je lepší než tvůj. Možná je to pro tebe peklo, ale cítí se v pořádku. Nebyl kastrován a nikdy nebude. To by bylo opravdové týrání. Zašla jsem na veterinu a byli s tím v pohodě. Veterinář byl navíc přítomen, když mu tetování dělali, takže bylo vše pod kontrolou,“ prohlásila prsatice podle The Sun. Odpůrce tím ale rozhodně nepřesvědčila.

Kocour musel pod narkózu

O kocoura je pečováno s láskou a starostlivostí. Je velmi chytrý a užívá si svůj život. Tetování bylo vytvořeno na vrchní vrstvě kůže. Pouze do hloubky 1 až 2 milimetry. Necítil žádnou bolest. Hned po proceduře se choval normálně,“ dodala bezohledně. Nebohý Yasha přitom musel jít kvůli jejím tetovacím rozmarům pod narkózu.

41 fotografií